Kontakt

Juhtkond

Marko Arula
Direktor
marko.arula@kemit.ee
626 5010

Õigus- ja administratiivvaldkond

Maia-Liisa Mürkel
direktori asetäitja administratiivalal
maia-liisa.murkel@kemit.ee
626 5010
Britt Piin
büroojuht-personalispetsialist
britt.piin@kemit.ee
6265010
Helle Aaslaid
finantsjuht
helle.aaslaid@kemit.ee
6265010
Meelis Männiste
jurist
meelis.manniste@kemit.ee
6265013

Infoturbevaldkond

Roger Ote
infoturbejuht
roger.ote@kemit.ee
6265010
Tony Raud
infoturbespetsialist
tony.raud@kemit.ee
6265010

Taristuvaldkond

Raivo Leesi
taristuvaldkonna juht
raivo.leesi@kemit.ee
6265010
Tanel Koolmeister
projektijuht
tanel.koolmeister@kemit.ee
6265010

Baastaristu meeskond

Meelis Suursalu
baastaristu meeskonnajuht
meelis.suursalu@kemit.ee
Riivo Must
võrguadministraator
riivo.must@kemit.ee
6265010
Laas Siimon
võrguadministraator
laas.siimon@kemit.ee
6265010
Margus Ramst
süsteemiadministraator
margus.ramst@kemit.ee
6265010

Platvormiteenuste meeskond

Sten Juhanson
platvormiteenuste meeskonnajuht
sten.juhanson@kemit.ee
6265010
Kaidi Kaldas
turbeteenuste administraator
kaidi.kaldas@kemit.ee
6265010
Siim Tamberg
süsteemiadministraator
siim.tamberg@kemit.ee
6265010
Mathias Talo
rakendusadministraator
mathias.talo@kemit.ee
6265010
Andrei Bogatski
süsteemiadministraator
andrei.bogatski@kemit.ee
6265010
Reini Tammeorg
rakendusadministraator
reini.tammeorg@kemit.ee
6265010
Taaniel Lindov
süsteemiadministraator
taaniel.lindov@kemit.ee
6265010
Taavi Spiegel
rakendusadministraator
Taavi.Spiegel@kemit.ee
6265010

Teenindusvaldkond

Villu Kägo
teenindusvaldkonna juht
villu.kago@kemit.ee
6265010
Kalvin-Remy Loim
spetsialist
kalvin-remy.loim@kemit.ee
6265010
Keith Štšeglov
spetsialist
keith.stseglov@kemit.ee
6265010
Ott Siirak
spetsialist
ott.siirak@kemit.ee
6265010
Viktoria Viil
spetsialist
viktoria.viil@kemit.ee
6265010
Viktor Lukašejev
projektijuht
viktor.lukasejev@kemit.ee
6265000
Tanel Viimne
spetsialist
tanel.viimne@kemit.ee
6265000
Toomas Metsmaa
spetsialist
toomas.metsmaa@kemit.ee
6265000

Teenuste valdkond

Kätlin Viik
direktori asetäitja teenuste alal
Katlin.viik@kemit.ee
6265010
Kalev Kala
väliste teenuste juht
kalev.kala@kemit.ee
6265010

Andmehalduse meeskond

Andres Meensalu
andmehalduse meeskonnajuht
andres.meensalu@kemit.ee
6265010
Erkki Aarma
andmeanalüütik
erkki.aarma@kemit.ee
6265010
Jaanika Ait
andmeanalüütik
jaanika.ait@kemit.ee
6265010
Liisa Kõmmits
andmeanalüütik
liisa.kommits@kemit.ee
6265010
Eve Veltmann
andmeanalüütik
eve.veltmann@kemit.ee
6265010
Merike Merivoo
projektijuht
merike.merivoo@kemit.ee
6265010
Riina Klais-Peets
andmeanalüütik
riina.klais-peets@kemit.ee
6265010

Äriteenuste meeskond

Gerli Kuiger
äriteenuste-meeskonnajuht
gerli.kuiger@kemit.ee
6265010
Merlin Mišukova
analüütik
merlin.misukova@kemit.ee
6265010
Monika Tischler
projektijuht
monika.tischler@kemit.ee
6265010
Tõnis Pink
teenuse haldur
tonis.pink@kemit.ee
6265010
Viktoria Lemberg
analüütik
viktoria.lemberg@kemit.ee
6265010
Andres Rattur
süsteemianalüütik
andres.rattur@kemit.ee
6265010
Charles Kaarel Kern
projektijuht
Charles.Kern@kemit.ee
6265010
Erki Rekker
projektijuht
erki.rekker@kemit.ee
6265010
Heiki Krusberg
analüütik
Heiki.Krusberg@kemit.ee
6265010
Indrek Järv
arendaja
indrek.jarv@kemit.ee
6265010
Kristjan Lillemets
rakendusadministraator
kristjan.lillemets@kemit.ee
6265010
Marge Lodjak
projektijuht
marge.lodjak@kemit.ee
6265010
Silvia Keerd
analüütik
silvia.keerd@kemit.ee
6265010
Svea Nilsson
projektijuht
svea.nilsson@kemit.ee
6265010
Valmar Evert
projektijuht
valmar.evert@kemit.ee
6265010

Geo- ja ruumiandmete meeskond

Erki Post
geo-ja ruumiandmete meeskonnajuht
erki.post@kemit.ee
6265010
Elari Roop
arendaja
elari.roop@kemit.ee
6265010
Jürgen Öövel
GIS spetsialist
jurgen.oovel@kemit.ee
6265000
Reeli Hansen
projektijuht
reeli.hansen@kemit.ee
6265010
Riho Kalda
arendaja
riho.kalda@kemit.ee
6265010
Vadim Botšmanov
rakendusadministraator
Vadim.Botsmanov@kemit.ee
6265010

Ilmateenistuse meeskond

Margus Sootla
ilmateenistuse meeskonnajuht
margus.sootla@kemit.ee
6265010
Ketlin Karp
projektijuht-analüütik
ketlin.karp@kemit.ee
6265010
Raivo Hool
rakendusadministraator
raivo.hool@kemit.ee
6265010
Ain Ehasalu
projektijuht
ain.ehasalu@kemit.ee
6265010
Heiki Pellja
rakendusadministraator
heiki.pellja@kemit.ee
6265010
Taavi Retsja
arendaja
Taavi.Retsja@kemit.ee
6265010

Tehnoloogiavaldkond

Sten Viljus
tehnoloogiavaldkonna juht
sten.viljus@kemit.ee
6265010
Dagor Vint
arhitekt
dagor.vint@kemit.ee
6265010
Andero Belov
vanemadministraator
andero.belov@kemit.ee
6265010
Eimar Koort
süsteemiadministraator
eimar.koort@kemit.ee
6265010
Ermo Mägi
rakendusadministraator
ermo.magi@kemit.ee
6265010